niedziela, 10 listopada 2013

Photo shoot - Stefi HeiserZgodnie z obietnicą - nowy post co najmniej raz na tydzień ;) Tym wpisem chcę zapoczątkować na blogu nową kategorie - 'serie zdjęć'. Być może jeszcze zmieni swoją nazwę, bo ta brzmi dość sucho, ale na razie nie to jest najważniejsze.

Na pierwszy ogień idzie sesja ze Stefi, z której jestem bardzo zadowolona. Niewiele by brakowało, a do tych zdjęć by nie doszło. Miałyśmy robić je w dzień mojego wyjazdu z Kołobrzegu, musiałyśmy więc umówić się bardzo wcześnie - na siódmą rano. Kiedy zjawiłam się w umówionym miejscu, okazało się, że moja modelka nie dotarła, a gdy zadzwoniłam okazało się, że.. zaspała ;) Zapewniła jednak, że jeśli poczekam to zbierze się w tempie ekspresowym i przyjedzie taksówką. Normalnie pewnie zrezygnowałabym ze współpracy zawiedziona brakiem szacunku dla mojego czasu, ale byłam w bardzo dobrym nastroju i zgodziłam się poczekać. Muszę przyznać, że nawet mi się nie dłużyło, ponieważ w Bałtyk mogę wpatrywać się godzinami. Po pewnym czasie przyjechała Stefi, szybko przebrała się w przygotowaną przeze mnie kieckę i zaczęłyśmy działać. W ramach zadośćuczynienia za swoje spóźnienie, Stefi zgodziła się nawet wytaplać w lodowatym jak zawsze Bałtyku, podziwiam! Cieszę się, że nie zrezygnowałam z tej sesji i mam nadzieję, że Stefi jeszcze kiedyś stanie przed moim obiektywem. Miłego oglądania :)Na koniec chciałabym zadać Wam pytanie - zdjęcia z której sesji chcielibyście zobaczyć w tej kategorii? Obojętnie czy ze starej, czy nowej, czekam na propozycje!:) Być może wykopię do tego zdjęcia dotąd niepublikowane. Tymczasem dobranoc!
Lu

12 komentarzy:

  1. Świetne! Naprawdę uwielbiam Twoje zdjęcia, a ta sesja ma w sobie coś... magicznego :) Na Twojego bloga trafiłam niedawno, ale strasznie spodobały mi się Twoje prace i mam zamiar zostać tu na dłużej ;) Może wpadniesz do mnie? Dopiero zaczynam i każda krytyka jest dla mnie cenna <3

    www.ab-photographs.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń
  2. Obserwuję Twoje blogi od jakiegoś czasu i uwielbiam Twoje zdjęcia. Mają w sobie to COŚ, czego szukam w fotografii :)
    Ja bym chętnie zobaczyła zdjęcia z Auri z wesołego miasteczka i tą sesję z dziewczyną z sercem w zakrwawionej sukience, nie pamiętam, jak ma na imię.
    Pozdrawiam, Alicja :)

    OdpowiedzUsuń
  3. http://www.photoblog.pl/lukreszja/99511619/summer-2011-collection.html
    http://www.photoblog.pl/lukreszja/142028835/agh.html
    http://www.photoblog.pl/lukreszja/102970050/iskra.html

    może, któraś z tych ?

    OdpowiedzUsuń
  4. http://www.photoblog.pl/lukreszja/75179840/light-hearted-and-happy.html
    tę sesję byłoby super zobaczyć :)

    OdpowiedzUsuń
  5. może któraś z tych:
    http://www.photoblog.pl/lukreszja/127145971/maluchowe-love.html
    http://www.photoblog.pl/lukreszja/116817307/r-o-s-e-s.html
    http://www.photoblog.pl/lukreszja/134441599 ?

    zdjęcia jak zwykle cudowne! ;)

    OdpowiedzUsuń
  6. http://www.digart.pl/praca/6792470/034.html
    tej jestem ciekawa! ;)

    OdpowiedzUsuń